bg

Medewerkers

         
                    Team Lievaart Transport/Expeditie
                    info@lievaartexpeditie.nl



                    Directie
                    Jan Willem Lievaart
                    janwillem@lievaartexpeditie.nl



                    Wagenpark beheer
                    Rob Voogd
                    rob@lievaartexpeditie.nl
                    planning@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638564



                    Planning Export Italie & Sicilië
                    Donald de Raad
                    donald@lievaartexpeditie.nl
                    planning@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638563


                    Planning Export Italië & Sicilië
                    Arjan van der Eik
                    arjan@lievaartexpeditie.nl
                    planning@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638566


                    Planning Import Zuid Italië & Sicilië
                    Joris van Craanenburgh
                    joris@lievaartexpeditie.nl
                    retour@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638562


                    Planning Import Noord & Midden Italie
                    Bert Rosema
                    bert@lievaartexpeditie.nl
                    retour@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638560


                    Vrachtbegeleiding
                    Luca Perra
                    luca@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638580

  

                    Emballage beheerder
                    Teunis Huis
                    teunis@lievaartexpeditie.nl
                    karren@lievaartexpeditie.nl



                    Boekhouding
                    Jan de Rijke
                    jan@lievaartexpeditie.nl
                    boekhouding@lievaartexpeditie.nl



                    Debiteurenbewaking
                    Anne-Marie Mooij
                    anne-marie@lievaartexpeditie.nl
                    boekhouding@lievaartexpeditie.nl



                    Telefoniste / Facturatie
                    Yvonne Willemsteijn
                    yvonne@lievaartexpeditie.nl




                    Personeelszaken                  
                    Monique Tonelli



                   

                    Laad- en loscoördinator Aalsmeer
                    Hugo Leendertse